HAKKIMIZDA

Karadeniz Turistik Kenti Akçakoca’da 1988 yılında Erol ve Rahmi SOLAK tarafından kurulan Yılbağ Otomotiv Şirketi'nin faaliyete geçmesiyle birlikte bugün kü konumuna ulaştı.

Yilbağ Şirketler grubunda yer alan 2 şirket, 3 iştirak şirketi ve bünyesindeki 100’e yakın çalışanı ile Akçakoca’dan Türkiye'ye yayılan bir sinerjiyle çalışmaktadır. Grup bünyesinde yer alan şirketlerimiz, inşaat, otelcilik, tarım, akaryakıt ve nakliye sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yilbağ Şirketler Grubunun iş üretimi ve iş gerçekleştirimi süreçlerinde önce insan felsefesini kendine amaç edinmiştir. Bu amaç, hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında koşulsuz müşteri memnuniyetini, kaliteye ve verimliliğe ulaştıracak tüm kaynakların kullanımını ve çalışanlarımızın bilgi kalitesini yükseltmeyi zorunlu kılmıştır.
Grubumuz, bir yandan ticaret hayatının sorumluluklarını yerine getirirken bir yandan da bölgesinde kültürel gelişim ve toplumsal dönüşüm alanında da sorumlululuk alma erdemine sahiptir.

Yilbağ Şirketler Grubu, bünyesindeki şirket ve iştiraklerin projelerinin ve ürünlerinin bulunduğu her noktada sahip olduğu katma değeri toplum ekonomisine ve sosyal yaşamına birebir hissettirmek ve elde ettiği artı değeri ülke ekonomisine sunmaktır

Yilbağ Grup çalışanları, müşterilerimizin bizimle çalışmaktan sürekli memnun olmasını öncelikli bir hedef olarak görmektedir. Müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmak için tüm ürün ve hizmetlerde kaliteyi birinci öncelik kabul etmektedir. Müşteri memnuniyetine kaliteyi yöneterek ve sürekli gelişmeyi sağlayarak ulaşacağına inanmaktadır.

 

Değerlerimiz

   Başarma Azmi
   Müşteri Odaklılık
   Güvenilirlik
   Topluma Katkı
   Bireysel İnisiyatif ve Sorumluluk


Tüm Hakkı Saklıdır. Yılbağ Nakliyat Gizlilik